Роздрібна реклама

Ще одна надзвичайно популярна і успішна форма OOHM реклама в роздрібній торгівлі, яка проводиться безпосередньо в магазинах і торгових центрах або навколо них. В останні роки удосконалення в технології друку розширили можливості, доступні маркетологам і рекламодавцям, від простої друкованої реклами до більш пам'ятних дисплеїв, які залишають незабутнє враження.

Роздрібна реклама часто рекламує підприємства в безпосередній близькості від середовища, в якій розташовані оголошення (наприклад, магазин з торговою точкою в торговому центрі), і приваблює клієнтів відвідати їх приміщення. Роздрібні середовища, такі як торгові центри, також надають достатньо місця для великомасштабних дисплеїв відомих брендів, з більш складними рекламними оголошеннями, які тепер звичайним видовищем.

Види роздрібної реклами
Роздрібна реклама приймає безліч форм і може бути застосована у багатьох масштабах, що робить її життєздатним варіантом для бізнесу всіх розмірів і бюджетів. Деякі з найбільш ефективних і помітних видів роздрібної реклами включають:

Графіки підйому

Підлогова графіка

Засоби молу

Роздрібна реклама відрізняється від використання рекламних щитів в основному своєю безпосередністю. Реклама в роздрібній торгівлі часто спрямована не тільки на підвищення впізнаваності бренду (хоча це неминучий побічний продукт), але і на активне залучення пішохідного трафіку і продажів у відповідний магазин.

(067) 896-20-80
(073) 8962080
ra.boardd@gmail.com
ТОВ РА "БОРД": 18001, Україна, м. Черкаси, бул. Шевченка, 145