Перетворення рекламного щита для забезпечення чистою питною водою

Водний щит збирає воду з вологого повітря, фільтрує її і зберігає в основі щита. Місцевим жителям потрібно просто включити кран біля основи рекламного щита, щоб отримати чисту питну воду.

Проект: рекламний щит UTEC Water
Місто: Ліма, Перу
Створено: FCB Mayo UTEC

Жорстоке протиріччя існує в Лімі, Перу. Другий за сухості місто в світі після Каїра, Ліма знаходиться в прибережній пустелі Перу, що робить чисту питну воду дефіцитною. Багато жителів змушені покладатися на невеликі колодязі, які “кепські", а часто і забруднені."Тим не менш, повітря, що протікає над містом, має рівень вологості 98 відсотків.

Інженери інженерно-технічного університету Ліми (UTEC) розробили спосіб буквально зв'язати сухі умови Ліми з вологим повітрям вище, використовуючи легкодоступний актив: рекламний щит. Їх творіння, Афіша води UTEC бере воду від вологого повітря. Повітря оброблений через серію машин зворотного осмосу встановлених всередині борда. Повітря пропускається через фільтр, його вологість конденсується і очищається від вуглецю, потім зберігається для місцевих жителів, щоб просто включити кран біля основи рекламного щита, щоб отримати чисту питну воду.

Структура, яка раніше просувала тільки продукти, які мало хто з жителів району міг собі дозволити, тепер виробляє в середньому 95 літрів чистої води в день.

За перші три місяці експлуатації рекламний щит виробив майже 9500 літрів свіжої питної води, задовольняючи потреби сотень місцевих сімей. Рекламний щит став невід'ємною частиною життя в цьому районі. Місцеві фермери і робочі зупиняються на початку робочого дня, щоб наповнити свої пляшки з водою,а школи спрямовують свої спортивні та бігові класи повз рекламного щита, щоб студенти могли зупинитися випити.

“Вони можуть поставити це в різних місцях", сказав один з жителів, коли він наповнив контейнер для своєї сім'ї. Якщо можливо, в кожному селі, в кожному місті. Це вода дає нам життя.”

Рекламний щит UTEC Water був спочатку створений як партнерство між UTEC і рекламним агентством Mayo DraftFCB, щоб показати, як інженерні навички можуть принести користь суспільству і надихнути місцеву молодь розглянути кар'єру в інженерії. Рекламні щити були визнані першими в світі, які будуть перепрофільовані для перетворення вологості повітря в питну воду, і стали моделлю винахідливого способу використання додаткових можливостей .

(067) 896-20-80
(073) 8962080
ra.boardd@gmail.com
ТОВ РА "БОРД": 18001, Україна, м. Черкаси, бул. Шевченка, 145