Деякі ідеї реклами та PR-трюку, щоб помітили ваш бренд

1. Зробити щось першим
В ідеалі, щось дуже цікаве або ефектне. Вам необхідно розглянути можливість унікальної реклами і те, як вона пов'язана з тим, що ви продаєте. Недобре бути першим генеральним директором, який буде сидіти у ванні, заповненій бобами, протягом 48 годин, якщо ви продаєте страховку автомобіля. Яке відношення одне має до іншого? Класичним недавнім прикладом першого в світі трюку, який чудово поєднувався з брендом, був Red Bull Stratos Space Jump. Ви чули про це, всі новини та онлайн-джерела висвітлювали це.

У 2012 році Фелікс Баумгартнер став першою Людиною в історії, яка подолала звуковий бар'єр без допомоги машини. Він буквально стрибнув на землю з капсули в космосі; більше 23 миль, досягаючи неймовірних швидкостей. Трюк залучив понад 8 мільйонів глядачів, і протягом усього стрибка було видно бренд Red Bull.

2. Жартувати над конкурентом
Тут є тонка грань. Ви повинні переконатися, що ви не виглядаєте занадто уїдливо або надмірно захоплюєтеся зловтіхою. Але це бізнес, і це може викликати багато шуму, коли ви відкрито зневажаєте провал бренду конкурента. Найвідоміший приклад - реклама Mac і PC, в якій Mac демонстрував інформацію про ПК в серії рекламних роликів, які мільйони раз дивилися в інтернеті. Потім була битва між рекламою Audi і BMW. Audi почала це Your Move BMW, але мало хто в агентстві думав, що BMW повернеться з рекламним щитом поруч з ним з написом Checkmate.

3. Побити світовий рекорд
Книга рекордів Гіннеса відома у всьому світі. В архіві знаходяться тисячі записів, і нові записи надходять щодня. Це стало таким чудовим способом уразити уяву публіки, що на Гіннеса є розділи на його веб-сайті, присвячені корпораціям, які беруть участь в нових чи існуючих записах. Вони перераховують переваги рекордних досягнень, таких як підвищення впізнаваності бренду, формування команди, рекламні акції та ювілеї. 

Не хвилюйтеся, якщо запис навіть не існує; просто створіть те, що відповідає вашому бренду, навіть якщо це щось дурне, як «кількість печива, розміщених у вас на носі». Хтось десь підбере це.

Telegram
(067) 8962080
WhatsApp
(073) 8962080
ra.boardd@gmail.com
ТОВ РА "БОРД": 18001, Україна, м. Черкаси, бул. Шевченка, 145