В яких випадках знадобиться реєстрація зовнішньої реклами

Зовнішня реклама - це сукупність тимчасових і стаціонарних конструкцій, призначених для просування брендів, товарів і послуг на відкритих просторах. Стіни будівель і споруд, вільне місце над вулицями і транспортними магістралями, елементи міського ландшафту - все це використовується маркетологами. Якщо ви маєте намір монтувати подібні об'єкти, реєстрація зовнішньої реклами стане обов'язковим кроком. Вам буде потрібно отримати дозвіл, виданий місцевим виконкомом. При відсутності подібного документа монтаж вивіски вважається незаконним, і об'єкт підлягає знесенню.

реєстрація зовнішньої реклами

Українські закони дозволяють самостійно монтувати таблички, максимальний розмір яких не перевищує одного квадратного метра. Регламентується і зміст табличок. До дозволеної інформації відносяться торгові марки і час їх роботи. При цьому об'єкт повинен розташовуватися на стіні самого підприємства. Інші рекламні конструкції монтуються лише в тому випадку, якщо їх поява погоджено з владою.

Основні відмінності між рекламними та інформаційними вивісками

Для початку слід визначитися з видами і особливостями табличок. Вивіска, що відноситься до категорії "зовнішньої реклами", встановлюється лише після того, як буде вироблено узгодження з міською владою. Для інформаційної таблички дозвіл не потрібен, що істотно полегшує процес установки. Перерахуємо головні відмінності інформаційних і рекламних об'єктів:

  • Зміст.
  • Розміщення.
  • Розмір.

Зміст інформаційної таблички включає найменування особи (фізичної або юридичної), зареєстрований товарний знак, години роботи і вид діяльності. Розміщувати подібні таблички можна на площинах (внутрішніх і зовнішніх), що відносяться до будівлі, в якій знаходиться офіційне представництво компанії. Є обмеження по поверхам. Ще один варіант - поверх, на якому локалізується організація. Допускається установка таблички в безпосередній близькості від входу в орендоване (або придбане) приміщення.

Максимальний розмір інформаційної вивіски - два квадрата. Якщо згадані габарити перевищені, вам доведеться реєструвати об'єкт в якості зовнішньої реклами. Тут вже діють інші правила. До зовнішньої реклами відносяться сітілайти, брандмауери, штендери, мимохідь, беклайти і білборди. Хочете встановити щось подібне? Наше агентство надасть юридичну допомогу в питаннях реєстрації зовнішньої реклами і оформить документи по вищому розряду.

(067) 896-20-80
(073) 8962080
ra.boardd@gmail.com
ТОВ РА "БОРД": 18001, Україна, м. Черкаси, бул. Шевченка, 145