Реклама на сітілайтах: Секрети популярності

Уздовж великих автомагістралей і пішохідних тротуарів монтуються конструкції, іменовані сітілайтами. Друга назва цих об'єктів - "тротуарне панно". Чому реклама на сітілайтах настільки популярна? Центр міста англійці називають "City", а "light" - це світло. Ми говоримо про поверхні, що підсвічуються і на яких розміщуються оголошення для просування товарів та послуг замовника. Сітилайт - різновид лайтбоксу, підсвіченого зсередини короба. Є у сітілайтів інші "родичі":

  • беклайти;
  • скролери;
  • бігборди;
  • пілони.

реклама на сітілайтах

Конструкції бувають не тільки окремо встановлені, але і вписані в існуючі елементи міського ландшафту. Типовий приклад - площини, вмонтовані в зупинки громадського транспорту. Вішаються сітілайти і в інших локаціях - на стінах гіпермаркетів, кінотеатрів, великих ТЦ або виставкових павільйонів.

Плюси і мінуси реклами на сітілайтах

Конструкція відрізняється простотою обслуговування - щоб змінити оголошення, досить відкрити кришку і замінити старе полотно. Робиться це за допомогою спеціального ключа, альпіністських навичок не потрібно. Вартість об'єкта скромна, а віддача перевершує всілякі очікування. Особливу увага перехожих до реклами залучається вночі, оскільки підсвічена площина відразу кидається в очі. Відторгнення панно не викликає - потенційні клієнти бачать в сітілайтах елемент урбаністичного ландшафту.

Ми рекомендуємо вбудовувати сітілайти в комплексну піар-кампанію. Це потужний допоміжний засіб, що сприяє кращому запам'ятовуванню бренду. Ідеальна локація - там, де найчастіше переміщаються представники вашої цільової аудиторії. Сітілайти стійкі до будь-якої погоди, тому їх розміщують в місцях, недоступних для інших рекламних конструкцій. Якщо підсвічений короб монтується на зупинці, забезпечується довгий зоровий контакт з людьми, які очікували транспортний засіб.

Якість впливу - одна з головних переваг реклами на сітілайтах. На аудиторію можна впливати різними способами, чим користуються маркетологи і рекламісти. До мінусів конструкції можна віднести хіба що невеликі габарити - з дальньої дистанції об'єкт буде погано видно і він легко загубиться в міських вогнях. Погана погода призводить до забруднення панно. Відзначено і випадки вандалізму.

І все ж сітілайт вважається одним з головних інструментів "наружки". Оголошення завжди розташовується на рівні очей людей, що проходять повз, а це посилює візуальний контакт. Клієнт, який зацікавився оголошенням, може підійти впритул до сітілайтів і почитати текст уважніше.

(067) 896-20-80
(073) 8962080
ra.boardd@gmail.com
ТОВ РА "БОРД": 18001, Україна, м. Черкаси, бул. Шевченка, 145