Нюанси виготовлення рекламних щитів

Професійне виготовлення рекламних щитів - це ключова послуга агентства «Борд», замовити яку можна на офіційному сайті компанії. Рекламні щити вважаються одним з максимально ефективних видів зовнішньої реклами.

Подібні конструкції мають масу переваг, серед яких варто назвати:

  • містка площа, де відмінно виглядає графіка і корисна інформація;
  • наочність;
  • доступність для широкої споживчої аудиторії.

Незважаючи на пристойні розміри, конструкція досить компактна і для монтажу щита потрібна мінімальна площа. Крім того, виготовлення рекламних щитів відрізняється швидкістю і оптимальною вартістю.

виготовлення рекламних щитів

Конструктивні різновиди щитів

Зовнішня реклама даного типу має широку область застосування: від розважальних об'єктів або навчальних закладів до комерційних або будівельних об'єктів. Рекламні щити представлені в самих різних варіаціях. Це можуть бути бігборди, які встановлюються уздовж автомобільних трас і міських вулиць. Або сітілайти, що прикрашають міста або торгові центри. Серед популярних різновидів значаться брандмауери, штендери, стелли та ін. Кожен вид зовнішньої реклами призначений для певних цілей, що дозволяє вибирати максимально відповідний варіант для просування будь-якого товару або послуги.

Рекламне агентство «Борд» може запропонувати виготовлення популярних рекламних щитів: білборди, сітілайти будь-якого типу.

Як відбувається виготовлення та встановлення щитів?

Компанія «Борд» відповідально підходить до кожного замовлення і надає повний комплекс послуг, які дозволяють розробляти дійсно привабливу, дієву та ефективну конструкцію зовнішньої реклами. Для створення складної конструкції з продуманим графічним елементом необхідні досвід, професіоналізм і креативність, якими повною мірою володіє персонал агентства «Борд». Тут виготовляється зовнішня реклама з урахуванням всіх сучасних норм і особливостей розробки і установки рекламних конструкцій. Весь процес складається з кількох етапів:

  1. Оцінка і вивчення всіх особливостей місця для монтажу майбутньої конструкції.
  2. Розробка зовнішнього оформлення реклами, пошуки найбільш відповідних варіантів графіки, тексту, рекламного слогана та ін.
  3. Підбір матеріалів і технологій.
  4. Визначення витрат на замовлення з урахуванням всіх нюансів.
  5. Виготовлення обраного рекламного щита.
  6. Установчі роботи і підключення реклами (підсвічування та ін.).

Нюанси вибору конструкції для зовнішньої реклами

Існує безліч критеріїв, які визначають правильний вибір рекламного щита. Перш за все необхідно розробити схему розташування реклами, визначити стратегію маркетингу, спрямовану на особливості цільової аудиторії. Перш ніж віддати перевагу конкретній конструкції, важливо оцінити достоїнства і властивості кожної конфігурації. У цьому вам допоможуть фахівці, які чудово розбираються в призначенні і специфіці рекламних щитів.

Наприклад, якщо ви плануєте масштабну і довгострокову рекламну кампанію, то варто звернути увагу на бігборди, які відмінно читаються потенційними клієнтами і можуть бути інформативними в лаконічній формі.

Для успішного піару різних розважальних закладів або ресторанів прекрасно підходять сітілайти з підсвічуванням або брандмауери, які добре виглядають уздовж глухих стін.

Який би варіант ви не вибрали, довірити його виготовлення можна професіоналам агентства «Борд».

(067) 896-20-80
(073) 8962080
ra.boardd@gmail.com
ТОВ РА "БОРД": 18001, Україна, м. Черкаси, бул. Шевченка, 145