Нюанси освітлення бігбордів

Щоб забезпечити видимість рекламних конструкцій (реклама на бігбордах) у темну пору доби, використовується автономне освітлення. Це найбільш зручний і найменш витратний спосіб. Його застосування дає можливість збільшити час роботи білбордів і підвищити їх ефективність навіть там, де не маєте доступу до електричної мережі - повітряної або кабельної.

реклама на бігбордах

У регіонах із тривалою і інтенсивною інсоляцією має сенс використовувати автономні системи освітлення, що живляться від сонячних батарей, що перетворюють енергію фотонів в електричну. Конструкція таких блоків складається з наступних елементів:

  • Сонячних батарей.
  • Контейнерів для акумуляторів.
  • Опор і кронштейнів.

У комплекті поставки так само є мікроконтролер МРРТ, що визначає рівень заряду і підвищує ККД установки.

Принцип роботи установки автономного освітлення білбордів

У денний час, при високому рівні інсоляції, відбувається накопичення енергії - акумулятори установки автономного освітлення заряджаються. При зниженні рівня освітленості, реєстрованого фоторезисторами або іншими приладами такого ж призначення, відбувається автоматичне включення світильників і перехід акумуляторів на віддачу електричної енергії.

Ефективність установки залежить від безлічі факторів. Одним з вирішальних є якість самих сонячних панелей. Найбільш надійними і безпечними є ті, що зібрані із застосуванням європейських стандартів. Застосування таких перетворювачів сонячної енергії забезпечує тривалий термін служби інших комплектуючих установки. Енергетичні установки, що використовують сонячне світло для отримання електрики володіють наступними перевагами:

  • Незалежність від електричних мереж.
  • Простота монтажу та обслуговування.
  • Немає необхідності оформляти дозволи, допуски і здійснювати інші бюрократичні процедури.
  • Висока якість електроживлення - без перепадів напруги, спотворень синусоїди і інших недоліків, що ведуть до псування освітлювального обладнання.

Розміщення автономних систем освітлення

Автономне освітлення можна встановити де завгодно - на узбіччі автомобільної траси, зупинки муніципального транспорту, на паркувальному майданчику, біля торгових і розважальних центрів. Світильники можна монтувати на опору або розташовувати їх на землі. Ці системи низьковольтні - не вище 24 вольт, і тому вони безпечні для людини. До них можна підключати світлодіодні джерела світла без додаткових перетворювачів.

Найбільш економічно виправдані автономні системи для білбордів розмірів 3х6, 3х12 і 5х15 метрів. При нестандартній конфігурації і розмірах доведеться вирішити питання відсутності зон затінення і оптимального кута розташування світильників щодо освітлюваної площини.

Система управління автономним освітленням дозволяє змінювати час включення і виключення або визначати момент початку роботи за ступенем зовнішньої освітленості. Є можливість встановлювати періодичність роботи за заданою програмою - час доби, дні тижня.

(067) 896-20-80
(073) 8962080
ra.boardd@gmail.com
ТОВ РА "БОРД": 18001, Україна, м. Черкаси, бул. Шевченка, 145