Виготовлення та обслуговування рекламних щитів "БІЛБОРД" розміру 3х6 м

Нас в сучасному світі оточує велика кількість реклами. Її ми бачимо всюди - починаючи з невеликих банерів і закінчуючи величезними білбордами, лайтбоксами і сітілайтами. Компанія "Борд" пропонує якісне виготовлення рекламних щитів та їх обслуговування.

Для створення якісної реклами, яка буде привертати увагу потенційної аудиторії клієнтів, потрібно докласти чимало зусиль. Це і підготовка технічної документації, і правильний монтаж рекламного щита (бігборда) і проведення якісних зварювальних робіт.

Рекламні конструкції, такі як бігборди, можна зустріти всюди, в будь-якому населеному пункті. Бігборди будуть зустрічатися вам вздовж трас, на заправних станціях і в інших місцях великої прохідності людей.

Рекламне агентство "БОРД" пропонує повноцінний комплекс послуг по виготовленню рекламних щитів:

  • Технічному обслуговуванню рекламних конструкцій (бігбордів) розміру 3х6 м;
  • Поклейці постерів;
  • Монтажу/демонтажу банерів розміром 3х6 м;
  • Установці і демонтажу білбордів розміром 3х6 м.

ВСТАНОВЛЕННЯ І ДЕМОНТАЖ БІЛБОРДІВ

Від того, як якісно будуть проведені роботи по установці або демонтажу білборда, буде залежати збереження вашого рекламного щита.

Фахівці нашої компанії мають великий досвід роботи по встановленню та демонтажу бігбордів та інших рекламних конструкцій будь-якої складності.

Ми проведемо ВСТАНОВЛЕННЯ або демонтаж БІЛБОРДА по наявному у Вас проекту або самі розробимо для Вас проект з установки або демонтажу рекламної конструкції.

Також наші фахівці зможуть проконсультувати Вас про вибір способу ВСТАНОВЛЕННЯ БІЛБОРДА або демонтажу бігборда, розкажуть про кріпіжні елементи, про вартість і терміни проведення робіт.

Монтаж (установка), демонтаж рекламної конструкції (бігборда), проводять власні професійні бригади монтажників, які володіють всіма методиками монтажу і демонтажу рекламних конструкцій.

Telegram
(067) 8962080
WhatsApp
(073) 8962080
ra.boardd@gmail.com
ТОВ РА "БОРД": 18001, Україна, м. Черкаси, бул. Шевченка, 145