Реєстрація та узгодження зовнішньої реклами

Згідно з нашим законодавством розмістити зовнішню рекламу (вивіску, вказівник, рекламний щит) без узгодження з контролюючими органами неможливо.

Для розміщення зовнішньої реклами необхідно провести підготовку і збір всіх документів для реєстрації і узгодження зовнішньої реклами.

Сама процедура збору документів і узгодження зовнішньої реклами (вивісок, вказівників, рекламних щитів та іншого) займає багато часу і вимагає особливої ​​уваги так як через невеликі помилки результат всієї тривалої процедури може виявитися негативним. У такому випадки документи можуть повернути на доопрацювання, а можуть і зовсім відмовити в реєстрації та погодженні зовнішньої реклами.

Відмовити в реєстрації або узгодженні зовнішньої реклами (вивісок, вказівників, рекламних щитів, бігбордів) можуть, якщо вона суперечить чинному законодавству або нормам благоустрою міста.

Наша компанія пропонує Вам свою допомогу по реєстрації та узгодженні зовнішньої реклами. Ми за Вас пройдемо весь маршрут по збору документів і зорієнтуємо Вас за термінами для проходження кожного етапу робіт.

Пропонуємо послуги зі збирання дозвільних документів на право установки рекламних конструкцій в м.Черкаси та Черкаській області.

Один з напрямків діяльності нашої компанії - надання послуг зі збору документів попереднього погодження та по реєстрації зовнішньої реклами в місті Черкаси і по Черкаській області.

Telegram
(067) 8962080
WhatsApp
(073) 8962080
ra.boardd@gmail.com
ТОВ РА "БОРД": 18001, Україна, м. Черкаси, бул. Шевченка, 145