Реклама на билбордах

РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ НА БІЛБОРДАХ (бігбордах) з кожним роком набирає все більшу популярность серед підприємців і великих компаній.

БІГБОРД це реклама, яка помітна здалеку і допоможе донести потрібну інформацію до широкої аудиторії потенційних клієнтів.

Так як Бігборд має досить великий розмір, текстова інформація і зображення на ньому будуть помітні здалеку.
Такі рекламні щити найчастіше встановлюються уздовж автомагістралей. Вашу рекламу, розміщену на білбордах, зможуть побачити водії транспортних засобів та пасажири рейсових автобусів.

Таку рекламу видно за кілька сотень метрів, що дозволяє запам'ятати умови пропозиції, найменування бренду, вартість товару і найголовніше контактні дані рекламодавця.

Рекламні щити, або білборди - традиційний вид зовнішньої реклами, який роками підтверджує свою високу ефективність. Ці конструкції являються невід'ємною частиною будь-якого великого міста і навіть невеликих поселень.

У Черкасах білборди і рекламні щити допомагають сотням організацій знайти популярність, налагодити постійний контакт з цільовою аудиторією, розширити клієнтське коло.

Ефективні бігборди: Черкаси і Черкаська область

Білборди, прямокутні інформаційні щити на опорі, встановлені в багатьох містах України, наприклад, в Черкасах і це є загальносвітовою тенденцією - такі рекламні конструкції можна побачити в будь-якому куточку світу. Вони дуже зручні і добре читаються. Розмір щита і його формат не є строго регламентованим параметрами. Найбільш поширений прямокутник із співвідношенням сторін 1 до 2. Наприклад, реклама на щитах 3х6 метрів. Менші розміри щита для установки на вулиці не дуже популярні через їх непомітність. При цьому і надмірно великі - це не кращий варіант, оскільки псують архітектурний вигляд міст, а також відчувають надмірні вітрові навантаження.

Зазвичай фахівці борди в Черкасах встановлюють довгою стороною горизонтально, вертикальні конструкції зустрічаються набагато рідше. Існують багаторівневі варіанти розміщення щитів, на одній опорі можна розташувати кілька білбордів. Наприклад, три, що дивиться в різні боки. Це економить місце, що зменшує витрати на розміщення реклами. Для кращої помітності білборди (Черкаси) можуть бути підсвічені або забезпечені іншими пристроями для демонстрації спецефектів. Наше агентство, яке працює в Черкасах, пропонує послугу розміщення рекламної інформації на білбордах. Вам не треба нічого будувати, просто прийдіть до нас і укладіть договір, вже завтра всі жителі будуть знати про вас і ваші пропозиції!

Оренда білбордів у Черкаській області: Наші пропозиції

Ми пропонуємо рекламні площини (Черкаси, Черкаська область): розміщення на одно- і двосторонніх білбордах. На деяких перехрестях стоять і тристоронні.

Найбільш значущою вважається та сторона білборда, яка «дивиться» в бік найбільшого скупчення людей, здатних прочитати інформацію. Тому на автострадах (реклама на трасі Черкаси, реклама уздовж доріг) найважливіше розміщено з боку проїжджої частини, де воно видно і водіям, і пасажирам. У цьому випадку найбільш вигідна установка білборда на розділовій смузі, тоді обидві його сторони рівнозначно ефективні.

Зображення на білбордах в Черкасах можуть бути статичними і так званими прізмавіжн. В останньому випадку інформація подається на тристоронніх призмах, які повертаються на 1200. Тому в кожному циклі картинка змінюється. Це хороший спосіб заощадити на рекламній площі, вона використовується в три рази ефективніше.

Наше агентство готове виконати будь-які запити своїх клієнтів і застосовує для розміщення зовнішньої реклами в Черкасах найсучасніші технології.

Ви можете знайти нас в інтернеті, набравши в пошуковик фрази: борди черкаська область, оренда білбордів в черкаській області, борди черкаси, бігборди черкаси, білборди черкаси, борди в Черкасах, бігборди в Черкасах, білборди в Черкасах, реклама на білбордах черкаси, рекламні площини черкаси, рекламні площини черкаська область, реклама на трасі, реклама на трасі черкаси, реклама на трасі Україна, реклама на щитах на трасі, реклама на щитах 3х6, реклама уздовж доріг, реклама на білбордах, реклама на бігбордах.

Новини

Архів новин

(067) 896-20-80

(073) 896-20-80

ra.boardd@gmail.com
ТОВ РА "БОРД":
18016, Україна, м. Черкаси, вул.Припортова 22А, оф. 214